На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

З початку року оформлено 100 тисяч паспортів для виїзду за кордон нового зразка

Від 12 січня, коли міграційна служба розпочала прийом документів на оформлення біометричних паспортів для виїзду за кордон, для оформлення документа звернулося понад 100 тисяч громадян. Більшість українців (близько 65 тисяч) обрали біометричні паспорти. Понад 13 тисяч українців вже стали власниками закордонних паспортів нового зразка.

Станом на 2 лютого у підрозділах міграційної служби встановлено вже 426 з 610 комплектів обладнання, призначених для  оформлення біометричних паспортів. Після тестування та налаштування обладнання вводиться в експлуатацію. Робота зі встановлення та запуску в експлуатацію обладнання має завершитися у найближчі два тижні.

Як і очікувалося, оформлення однієї особи триває до 20 хвилин, отже із врахуванням суттєвого збільшення кількості робочих місць, міграційна служба готова до підвищеного попиту на закордонні паспорти у поточному році.

Довідково:

Окрім Управління ДМС в Чернівецькій області, робочі станції з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон нового зразка, встановлені також в Шевченківському РВ в м. Чернівцях, Сторожинецькому, Новоселицькому, Заставнівському та Кельменецькому РС, де функціонують вузли Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування (ДІС).

 

Прес-служба ДМС України, прес-служба УДМС в Чернівецькій області