На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

18 січня 2015 року відзначав свій 100-літній ювілей довгожитель нашого району Григорій Кобилінський. Григорій Васильович пройшов славний трудовий шлях: після закінчення школи поступив в поліграфічний технікум. В січні 1940 року був призваний на військову службу, яку проходив в м. Косові Івано – Франківської обл. З першого дня війни був на передовій лінії стрілком, був поранений біля м. Бердичів. Інвалід Великої Вітчизняної війни І групи, нагороджений орденом «Вітчизняної війни» ІІ ступеня, медалями «За визволення Праги», «За взяття Берліна», «За перемогу над Німеччиною». 53 роки працював вчителем фізики і математики в школах Народицького району, м. Коростень. Нагороджений значком «Відмінник народної освіти».

Разом з дружиною Ларисою Михайлівною, яка 10 квітня також відзначатиме столітній ювілей, Григорій Васильович прожив в шлюбі 79 років. Мають 2 дітей, 3 внуків та 3 правнуків.

Із цією знаменною датою його привітали заступник міського голови Олександр Паскар, начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Альона Долга та голова Першотравневої районної у місті Чернівці ради Тарас Бабух.

Здоров’я Вам, дорогий Григорій Васильович, низький уклін за мирне небо! З роси і води!