На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Відділ з питань благоустрою, санітарії та екології звертається до мешканців району, керівників підприємств, установ, організацій, закладів та орендарів, що згідно Закону України №1825-IV від 21.01.2010 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами» за порушення ст. 152 кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» передбачено накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 340 – 1360 грн., і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 – 1700 грн.

         В зв’язку з цим, рекомендуємо суворо дотримуватись Правил благоустрою м. Чернівців, та постійно слідкувати за належним санітарно-екологічним станом власних приміщень, установ, організацій, підприємств.