На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

     Сьогодні відзначає свій 72-ий День народження - Василь Іванович Бабух — український журналіст, поет, письменник, фотохудожник та громадський діяч. Головний редактор газети «Чернівці». Заслужений журналіст України. Депутат Чернівецької обласної ради двох скликань.

    З цієї приємної нагоди виконавчий комітет Першотравневої районної у м. Чернівці ради вітає Вас, шановний Василю Івановичу, з Днем народження, Днем ангела, та вшановуємо Ваш талант журналіста і великий досвід організатора, професійне чуття і невичерпну енергію, завдяки яким очолювана Вами газета заслужила на симпатії величезної читацької аудиторії, і по праву вважається найкращою в місті. Ми впевнені, що й надалі, майстерність і досвід умілого керівника дозволять Вам успішно реалізовувати творчі плани та задуми. Бажаємо й надалі залишатися таким невтомним, завзятим і неспокійним душею, щирим і турботливим, щедрим на добро, нехай Господь Бог щедро дарує Вам щастя, здоров’я, світлу радість та родинні гаразди Вам і Вашій родині.

 

     З повагою,
     Заступник голови ради                          Сергій Обшанський