На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

     8 січня до Першотравневої районної у місті Чернівці ради завітали «Успішні пані Чернівців», щоб привітати з новорічно-різдвяними святами.

     Яскравий співочий колектив панянок заспівав відомі українські колядки та щедрівки: «Ой, радуйся, земле!», «Нова радість стала», «Щедрий вечір, добрий вечір» та побажав усім доброго й вдалого нового року, успіхів, миру та міцного здоров’я. Голова ради Тарас Бабух, на правах господаря району, обдарував колядників та щиро подякував їм за віншування.

     «Враження від колядок – найпозитивніші, – зазначив Тарас Бабух, – успішні пані це талановиті та вродливі представниці прекрасної статі, які з честю представляють свою багатогранність, серед яких педагоги, службовці, підприємці, лікарі і журналістки. Приємно, що відроджуються старовинні народні ритуали, які супроводжуються словами побажань добра, миру, здоров'я і благополуччя сім'ям, піснями, танцями і засіванням зерна на багатий врожай».