На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Виповнюється 50 років від дня створення Першотравневого району міста Чернівці.

За цей час він записав у свій літопис багато промовистих сторінок - втішних і сумних. Становлення району проходило в умовах радянської дійсності, в умовах жорсткої адміністративно-командної системи, яка нехтувала демократичними нормами, душила суспільну ініціативу.

Але навіть у цій атмосфері на теренах району виростали промислові підприємства, на яких трудилося багато славних працелюбів. Зводилися нові мікрорайони з об’єктами соціальної сфери. В стінах освітніх закладів кувалися робітничі і наукові кадри.

З історії цього не викинеш.

Тож сьогодні з нагоди піввікового ювілею нашого району я хочу щиросердечно привітати всіх причетних до цієї дати людей, побажати теперішнім жителям району долучатися до творення його новітньої історії. Хочу принагідно висловити вдячність колишнім керівникам та працівникам адміністративного апарату району за їхню самовіддану працю,вагомий вклад у розвиток інфраструктури та інших сфер життєдіяльності.

Водночас я проникнутий вірою в те,що і сивочолі ветерани і представники молодого покоління продовжуватимуть добрі традиції своїх попередників.

Глибоко усвідомлюю, що наш район повинен пройти крізь горнило майбутніх адміністративних реформ, крізь горнило децентралізації влади, які відбудуться  вже найближчим часом у нашій державі. Їхній успіх залежатиме від нашої громадянської активності, бажання перебудовуватися, переформатовуватися. Це, звичайно, будуть непрості і болісні процеси. Але ми повинні гідно подолати їх. Інакше поступу вперед не досягти.

 

 

З повагою
Голова Першотравневої районної
у м. Чернівці ради         Тарас Бабух