На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

     В Першотравневій районній у місті Чернівці раді 29.12.2014 відбулося п’яте засідання районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення, на якому розглядалися питання «Про стан гігієни виробничого середовища на підприємствах Першотравневого району» та «Про план роботи районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення на 2015 рік».

     В роботі районної комісії взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення, керівники житлово–комунальних підприємств району, начальник відділу профілактики виробничого травматизму відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у місті Чернівці Дідик С.Н., начальник відділу санітарно-гігієнічного нагляду ЧМУ ГУ «Держсанепідемслужби» у Чернівецькій області Бурла Н.Г., головні інженери та спеціалісти з охорони праці підприємств Першотравневого району.

     Слухали інформацію начальника відділу санітарно-гігієнічного нагляду ЧМУ ГУ «Держсанепідемслужби» у Чернівецькій області Бурли Н.Г., яка повідомила, що спеціалістами міського управління за поточний період проведено 12 перевірок промислових підприємств району. При проведені перевірок виявлено наступні порушення:

  • відсутні графіки лабораторного контролю місць зберігання відходів;
  • потребують ремонту окремі санітарно-побутові приміщення;
  • відсутні спеціальні паспорти на місця зберігання відходів;
  • не проведена паспортизація вентиляційних систем;
  • відсутній медичний пункт;
  • несвоєчасно працівниками пройдений медичний огляд.

     За виявлені порушення санітарного законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 3 посадові особи та винесено 3 постанови про накладання штрафу. За несвоєчасне проходження медичного огляду відсторонено від роботи 30 осіб. За результатами проходження медичного огляду допущено до роботи 30 осіб.

     В обговоренні взяли участь представники підприємств району.

     Слухали інформацію начальника управління Світко Т.І., яка ознайомила присутніх з планом роботи районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення на 2015 рік.

     Прийняли одноголосно.

     Було наголошено на актуальності питання прибирання закріпленої території згідно «Тимчасових Правил благоустрою м. Чернівці». Прибирання проводити безперервно - з початку снігопаду та до його закінчення. Мета заходу - забезпечення нормального руху пішоходів та транспорту і включає підмітання та зсув снігу та сніжно-льодових утворень, запобігання накату.