На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Інформація про прибирання снігу на території Першотравневого району підприємствами, установами та організаціями станом на 12:00 год. 29.12.2014

 

Інформуємо, що працівниками відділу з питань благоустрою, санітарії та екології здійснено перевірку центральних та магістральних вулиць району на предмет усунення слизькості та прибирання снігу. За результатами перевірки складено протокол про адміністративне порушення згідно ст. 152 КУпАП на коменданта Чернівецького комерційного економіко-правового коледжу за адресою І пров. Кармелюка, 6 та ПП Данчук за адресою вул. Фастівська за не прибирання прилеглої території від снігу. Слід відмітити, що значна частина підприємств своєчасно зреагувала на негоду та організувала прибирання прилеглих та закріплених територій. Фото додаються.

Відповідно до розпорядження голови ради від 02.12.2014 року № 133-р «Про закріплення відповідальних осіб виконавчих органів районної у місті ради щодо контролю за дотриманням належного санітарного стану» за 64 вулицями району закріплено 71 посадова особа виконавчих органів районної у місті ради. Даними працівниками здійснено обхід закріплених вулиць та вручено письмові попередження для керівників підприємств, установ та організацій щодо своєчасного прибирання прилеглої території від снігу та усунення слизькості.

На території Першотравневого району задіяні у прибиранні тротуарів від снігу 113 двірників та 6 одиниць техніки, використано посипкового матеріалу      0,412 т., задіяно 158 суб’єктів підприємницької діяльності, очищено 80 зупинок очікування громадського транспорту.