На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

20 грудня у міграційній службі Буковини – день відкритих дверей

 

З метою інформування громадян про міграційне законодавство та діяльність міграційної служби, у суботу 20 грудня в усіх територіальних органах і підрозділах Державної міграційної служби України буде проведено «День відкритих дверей».

Найбільш досвідчені фахівці міграційної служби надаватимуть консультації з питань оформлення паспортних документів, реєстрації місця проживання, набуття громадянства України, оформлення посвідки на тимчасове або постійне проживання для іноземців, надання статусу біженця або особи, яка потребує додаткового захисту тощо.

 Також роз’яснення законодавства щодо надання адміністративних послуг зможуть отримати  переселенці з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим.

Фахівці  територіального підрозділу Управління ДМС України в Чернівецькій області чекатимуть на відвідувачів з 9:00 до 18:00 з перервою від 13.00 до 14.00, за адресою вул..Руська 183 Першотравневий РВ у м.Чернівцях УДМС у Чернівецькій області.

 

Начальник відділу
В.Ф.Паскар