На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

На виконання Указу Президента України від 10.11.2006 р. № 945 «Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС»  встановлено в Україні відзначати щорічно  14 грудня,  у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

Напередодні в Першотравневій районній у місті Чернівці раді відбувся круглий стіл за участю голови ради Бабуха Тараса Васильовича, начальника управління праці та соціального захисту населення Світко Тетяни Іванівни, з головою Івоняк Ніною Леонідівною та членами «Спілка Чорнобиль». Було обговорено та проінформовано ряд питань, які на сьогодні є актуальними для цієї категорії громадян.

Десятьох учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відзначено подяками та грошовими винагородами та трьох постраждалих внаслідок ЧАЕС нагороджено грамотами.

 

Дорогі ліквідатори! Ми висловлюємо щирі слова подяки всім ліквідаторам за їх мужність, героїзм і самовіддачу. Наша повага і шана – тим, хто щодня бореться із хворобами, викликаними катастрофою. Від усього серця зичимо героям-ліквідаторам – міцності духу, здоров’я і впевненості у завтрашньому дні!