На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

До уваги мешканців Першотравневого району!

 

У зв’язку зі складною економічною ситуацією в країні нагальним стало питання економії газу та здійснення заходів щодо його заміщення. Одним із таких заходів є встановлення стимулюючого тарифу на електричну енергії для споживачів газу та теплової енергії, які перейшли на використання електричної енергії для опалення і підігріву води.

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 540 «Про стимулювання споживачів природного газу та теплової енергії до переходу на використання електричної енергії до переходу на використання електричної енергії для опалення і підігріву води» встановлено для споживачів стимулюючий тариф на електричну енергію.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), для населення, яке для обігріву використовує електроопалювальні установки, збільшила обсяги споживання електричної енергії до 5000 кВт·год (включно) за найменшим тарифом. Для цієї категорії населення застосовується найнижчий тариф на електроенергію - 23,7 коп. за 1 кВт·год(з ПДВ). Така норма діє в опалювальний період з 1 жовтня по 30 квітня (включно). 

 

Начальник управління                                        Т.Світко