На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

До уваги осіб, які перемістились з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО.

 

Для реєстрації та отримання довідки про взяття на облік особи, переміщеної з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО особи, які перемістились повинні звернутись до управління праці та соціального захисту населення  за місцем фактичного проживання, відповідно до постанови КМУ від 01 жовтня 2014 року № 509 «Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції».

 

Постановою КМУ від 01 жовтня 2014 року «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які перемістились з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» передбачено призначення допомоги з дня звернення за її призначенням та виплачується по місяць зняття з обліку, але не більше ніж шість місяців.

 

Допомога виплачується у розмірах:

  • для непрацездатних осіб (пенсіонери, інваліди,діти) – 884 грн. на особу;
  • для працездатних осіб – 442 грн на одну особу

Загальна сума допомоги на сім’ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї та не моде перевищувати 2400 грн.

 

У призначенні допомоги може бути відмовлено у раз, коли:

 

  • будь-хто з членів сім’ї має у володінні житлове приміщення, розташоване в регіонах, інших ніж тимчасово окуповано територія України та райони проведення АТО;
  • у володінні сім’ї є два або більше транспортних засобів, що підлягають реєстрації та обліку в Державтоінспекції;
  • будь-хто з членів сім’ї має на депозитному банківському рахунку кошти у сумі, що перевищує 10-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб (12180,00грн)

 

 

Крім того, постановою КМУ  від 05 листопада 2014 року № 637 «Про здійснення соціальних виплат особам,  які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції» передбачено, що призначення та продовження виплати пенсій, стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування здійснюється за місцем перебування  переміщених осіб, що підтверджується довідкою, виданою відповідно до постанови КМУ № 509.

 

Зазначені виплати, що призначені або продовжені відповідним особам здійснюються за фактичним місцем їх проживання у разі видачі  їм до 31 грудня 2014 року такої довідки (тобто, якщо особа, яка перемістилась, не представить довідку про взяття на облік, то вищезазначені виплати будуть припинені з 01 січня 2015 року)

 

Начальник управління                        Т. Світко