На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

З метою сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, особлива увага приділяється організації виїзних прийомів громадян за місцем роботи та проживання керівництвом Першотравневої районної у місті Чернівці ради.

 29 жовтня 2014 року в приміщенні КЖРЕП №11 (вул. А.Чехова, 23) відбувся прийом головою Першотравневої районної у місті Чернівці ради Бабухом Т. В. за участю Ставчанського М.М. – голови профкому КП «Чернівціводоканал», Шерстюка Р. В. – начальника КЖРЕП №11 та Сенюк Л.М. – головного інженера КЖРЕП №11.

На прийом звернулися працівники КП «Чернівціводоканал», які є мешканцями відомчого гуртожитку по вул. А. Чехова, 14. Представниками колективу підприємства було порушено ряд питань, зокрема: передачі гуртожитку на обслуговування КЖРЕП №11 з подальшим створенням ОСББ, питання прибирання прибудинкової території, оплати за електроенергію, приватизації кімнат гуртожитку та ін.

Під час особистого прийому жителям зачитано проект рішення Чернівецького міськвиконкому «Про виключення з числа гуртожитків частини житлового будинку №14 на вул. Чехова Антона, який використовує дочірнє підприємство «Чернівцівода» комунального підприємства «Чернівціводоканал»,  роз’яснено порядок передачі будинку на обслуговування КЖРЕП №11, порядок оформлення документів при передачі гуртожитку, та надано відповіді на інші питання.