На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

3 жовтня 2014 року на території військової частини А – 2308 (топогеодезичний загін) відбулося велике свято – молоде поповнення військовослужбовців загону прийняло Військову присягу на вірність українському народові, остання присяга приймалась у 2007 році.

Участь в урочистостях, що відбулись у військовій частині, взяли посадові особи Першотравневої районної у місті Чернівці ради, рідні та близькі військовослужбовців, аби підтримати та порадіти за своїх синів, братів, друзів.

Із нагоди повернення військовослужбовців з зони проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, голова ради Тарас Бабух вручив подяки за вірність військовій присязі і народу України, патріотизм, відвагу та сумлінне виконання службових обов‘язків.

Закінчилось дане дійство ознайомленням усіх бажаючих з територією частини та казармами, де проживають військовослужбовці.