На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів», управління праці та соціального захисту населення Першотравневої районної у місті Чернівцях ради інформує про кількість зареєєстрованих колективних договорів, змін та доповнень до них, підприємств усіх форм власності, установ та організацій району у серпні 2014 року: колдоговорів – 0; змін та доповнень до к/д – 2.

 Увага! При укладенні колективного договору між власником або уповноваженим ним органом та представниками трудового колективу, не забудьте в обов’язковому порядку зареєструвати його в управлінні праці та соціального захисту населення відповідного району. Саме колективний договір є формою співробітництва між роботодавцем та найманими працівниками, що має на меті регулювання виробничих, трудових та соціально-економічних відносин, а також узгодження інтересів трудящих, власників та уповноважених ними органів.  У такому договорі можна передбачити додаткові порівняно з чинним законодавством і угодами гарантії, соціально-побутові пільги як засіб зацікавлення і заохочення працівників до поліпшення дисципліни праці, стабілізації виробничого процесу, підвищення продуктивності праці й отримання високих прибутків.