На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

З нагоди відзначення Дня рятівника 17 вересня цього року голова Першотравневої районної у місті Чернівці ради Тарас Бабух, заступник голови ради Сергій Обшанський та начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Володимир Затурський привітали особовий склад ДПРЧ №2. За сумлінне виконання службових обов‘язків, високу професійну майстерність, зразкове виконання завдань з протипожежної охорони Першотравневого району м. Чернівці кращих працівників служби цивільного захисту нагороджено грамотою голови ради та цінними подарунками.

В цей день в Чернівецькому обласному управлінні ДСНС України в Чернівецькій області відбулись урочисті заходи за участю керівництва області, міста та держанної служби з питань надзвичайних ситуацій. За сумлінне виконання своїх обов'язків та з нагоди Дня рятівника, головного спеціаліста відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Анатолія Гуцула нагороджено почесною грамотою голови Чернівецької обласної державної адміністрації.