На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Прийміть щиросердні вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня рятівника!

Захищати Державу та її громадян завжди було благородною справою, яку обирають тільки сміливі, сильні духом та самовіддані люди. Зустрічаючи професійне свято, кожен рятівник із почуттям гордості відчуває свою особисту причетність до вирішення загальнодержавного вагомого питання – забезпечення надійного захисту населення.

В умовах сьогодення Ви з гідністю виконуєте доручену справу, щодня відстоюючи у різноманітних екстремальних ситуаціях людські життя та народне добро.

“Запобігти! Врятувати! Допомогти!” – ці три слова є девізом вашої служби, який засвідчує гуманність та жертовність вашої професії.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров`я, щастя і благополуччя, успіхів у подальшому вдосконаленні своєї майстерності та вдячність за врятовані життя й безкорисливу допомогу, нехай стане невичерпним джерелом сил для підвищення професійних досягнень служіння Державі та народу України!

 

З повагою –
Голова Першотравневої районної
у місті Чернівці ради  Тарас Бабух