На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

“Піклуватися про інших людей – означає піклуватися про самих себе”. Цей вислів давньогрецького філософа актуальний по сьогоднішній день. Адже століттями велося так, що турботу осіб похилого віку брали на себе їхні діти та онуки. Коли з часом прийшли певні зміни у суспільстві, то турботу про літніх людей взяла на себе громада, що зумовило виникненню солідарної системи.

А це означає, що кожне наступне покоління утримує попереднє покоління, яке стало непрацездатним, відраховуючи певну частину доходів. Тим самим громадяни, які відповідно до вимог відраховують до солідарної системи внески, забезпечують собі соціальну захищеність у майбутньому.

Нині діє перелік нормативних актів, де визначаються правила і механізми обчислення стажу та заробітної плати для призначення пенсії. Іншими словами розмір пенсії встановлюється залежно від величини заробітної плати, з якої пенсіонер свого часу сплачував внески та тривалості їх сплати. Наявність у пенсіонера повного страхового стажу є підставлю для призначення йому пенсії на рівні не нижчому від прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб (949 грн.). Для того, щоб забезпечити стабільне фінансування коштами Пенсійного фонду виплат пенсій та допомог, фахівці управління здійснюють ряд заходів, один з яких – легалізація заробітної плати.

Наразі у нашій країні фактично діє лише солідарна пенсійна система, і її фінансовий стан безпосередньо залежить від того, наскільки широко вона охоплює працююче населення. Потрібно визнати, що через тіньову економіку солідарна система недоотримує значні суми коштів.

Сьогодні гарантований рівень мінімальної заробітної плати чимало роботодавців просто ігнорують і змушують робітників працювати на невелику зарплату, часом зовсім не декларуючи оплату їх праці. Бажаючи уникнути зайвих, на їхню думку, витрат, видають працівникам зарплату готівкою. У цьому випадку йдеться про „тіньові” заробітки, з яких не утримуються податки та не здійснюються відрахування до Пенсійного фонду. Мають місце негативні наслідки цього явища і для самого працівника, який позбавляє себе гідної пенсії у майбутньому. Відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” зарахування страхового стажу здійснюється пропорційно сплаченим страховим внескам. Бувають ситуації, коли людям за рік роботи зараховується менше місяця страхового стажу. А низька заробітна плата дає низький коефіцієнт заробітку, який враховується при обчисленні пенсії.

Варто зазначити, що своєчасна й повна сплата платежів у Пенсійний фонд України, а також забезпечення заробітною платою працівників не менше мінімальних соціальних стандартів – це обов’язок кожного роботодавця щодо соціального захисту своїх працівників.

Неоформлений офіційно працівник ризикує залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та здійсненні перерахунків пенсій у подальшому.

Тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним, а бюджет Пенсійного фонду матиме стабільні надходження для своєчасного фінансування пенсійних виплат. Суспільство має зрозуміти, що легалізації заробітної плати альтернативи немає.

Тетяна Джуравець, перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях