На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Традиційно в нашому краї, у день Святого Миколая, під подушкою малята знаходять приємні, очікувані подарунки. Цього року, 19 грудня, районна влада подарувала дітям та дорослим Новорічне свято, яке відбувалося на площі в мікрорайоні «Руський». Під новорічні пісні зібралось чимало дітей та дорослих. В цей морозний день відбулося урочисте відкриття районної новорічно-різдвяної ялинки. З вітальним словом до присутніх звернувся голова ради Юліан Ваньчицький, побажав аби всі дитячі мрії збувалися, і святий Миколай нікого не оминув своєю увагою.

Завітали на свято Дід Мороз із внучкою Снігуронькою, які принесли з собою безліч подарунків.

Незважаючи на досить морозну погоду районна дітвора весело розважалась, приймаючи участь у різних іграх, водила хороводи навколо новорічної красуні-ялинки, співала новорічних пісень. Після цікавої, розважальної святкової програми всі діти отримали солодощі, а найактивніші учасники – призи.

Театралізоване дійство проведено за участю колективу культурно-просвітницького центру під керівництвом Юрія Сіроуса.

Свято відбулося завдяки благодійникам, які працюють і живуть поруч з нами і які бажають, щоб казковий Дід Мороз дійсно приходив порадувати нас святковими подарунками.