На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Директор Чернівецького представництва Державного агентства України з інвестицій та інновацій Сільвіян Русу взяв участь в презентації інноваційних проектів ЄС, які будуть реалізовуватись в рамках програми «ЄС – Україна: Співробітництво в інноваційній сфері». Дану презентацію проводило Представництво Європейського союзу в Україні 10 грудня 2009 року в м.Києві. Було презентовано чотири інноваційні проекти: «Вдосконалення стратегій, політики та регулювання інновацій в Україні», «Розробка фінансових схем та інфраструктури для підтримки інновацій в Україні», «Підтримка наукоємних та інноваційних підприємств, а також трансфер технологій в Україні» та «Офіс спільної підтримки (JSO) для сприяння інтеграції України до дослідницького простору ЄС (ERA)»

 Загальна мета проектів полягає у наданні підтримки у процесі інтеграції України до Європейського дослідницького простору, а саме надання підтримки науково-технічній спільноті України, включно з представниками академічних кіл та бізнесу, зокрема малим і середнім підприємствам, які застосовують інновації, у підвищені конкурентноздатності пропозицій, що подаються в рамках фінансованої ЄС 7-ї Рамкової програми (FP7) досліджень та технологічного розвитку з метою поглиблення участі України у даній Рамковій програмі. Чернівецька області має можливість взяти участь в реалізації вищевказаних проектів.

На заході виступили керівник Управління програм допомоги в Україні/Координатор з питань співпраці Представництва Європейського союзу в Україні Лаура Гаранян, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра, заступник Міністра економіки України Віктор Пантелеєнко, заступник Міністра освіти та науки України Максим Стріха, Голова Держінвестицій Людмила Супрун та інші.