На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Переваги користування Веб-порталом ПФУ

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях нагадує про зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на Ваші пенсійні права, зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в наше управління.

Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування через Інтернет є той факт, що веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

Електронні послуги, які може отримати користувач на порталі після відповідної реєстрації:

  • отримання інформації з персоніфікованого обліку (для працюючих громадян);
  • отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів);
  • формування запитів на попередню підготовку документів;
  • можливість подачі скарг, отримання інформації про стан розрахунків платників з Пенсійним фондом України (для юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців).

Для реєстрації на Веб-порталі Вам необхідно особисто звернутися до управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях за адресою вул. Головна, 205, т.7-75-31, адреса скайп–зв’язку:edune_vikno

 

Марія Щекульська,

головний спеціаліст відділу

з обслуговування та розгляду звернень громадян

управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях