На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

В умовах агресії можна вистояти тільки об‘єднавши спільні зусилля громади

 

У зв’язку із загостренням суспільно-політичної ситуації в Україні 29 липня 2014р. в Першотравневій районній у місті Чернівці раді, за участю голови ради та керівників КЖРЕП №9, №11, ПП "Житлосервіс", ТОВ "ТД Укрвторресурс", голів ОСББ, ЖБЕТ, ЖБК, які знаходяться на території Першотравневого району була проведена робоча нарада з питань пов’язаних із виконанням Указу Президента України від 21.07.2014 року № 607 "Про часткову мобілізацію".

В нараді взяли участь: Самолюк В.Я. - начальник управління надзвичайних ситуацій та мобілізаційної роботи Чернівецької міської ради, В'юн Ю.О. - військовий комісар Чернівецького міського військового комісаріату, Марусик К.О. - прокурор Першотравневого району, Паскар В.Ф.- начальник Першотравневого відділу ДМС України в Чернівецькій області, Северин О.І. – заступник начальника Першотравневого РВ УМВС України в Чернівецькій області.

Відповідно до порядку денного голова ради Тарас Бабух ознайомив присутніх з Указом Президента України від 21.07.2014 року №607 "Про часткову мобілізацію" та звернув увагу на його виконання в межах повноважень дільниць оповіщення. Акцентував увагу на організацію мобілізації та налагодження співпраці з КЖРЕП №9, №11, ПП "Житлосервіс", ТОВ "ТД Укрвторресурс", ОСББ, ЖБЕТ, ЖБК району.

Роз’яснення, як діяти в умовах мобілізації, присутнім надав військовий комісар Чернівецького міського військового комісаріату. Прокурор району та заступник начальника Першотравневого райвідділу міліції наголосили на відповідальності посадових осіб згідно чинного законодавства за порушення законів України та інших нормативно-правових актів з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації.

В ході наради обговорювались питання щодо прибулих осіб з південно-східних областей України та АР Крим на проживання до міста Чернівці. Начальник Першотравневого відділу ДМС України в Чернівецькій області ознайомив з порядком реєстрації та постановки на військовий облік тимчасово прибулих громадян.

 

Довідково: Верховна Рада схвалила указ Президента України "Про часткову мобілізацію". Мобілізація триватиме 45 днів на території всіх регіонів України.

Указ набрав чинності з моменту схвалення Верховною Радою.