На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Виконавчий комітет районної у місті ради  16.12.2009р.  розглянув питання “Про стан погашення боргів до Пенсійного фонду України та проведені заходи по ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати підприємствами Першотравневого району м.Чернівці”.

Начальник управління Пенсійного фонду України в Першотравневому  районі м.Чернівці  Олександр Німіжан  зазначив, що одним із основних завдань Пенсійного фонду України в Першотравневому районі м. Чернівці залишається забезпечення повного і своєчасного надходження коштів до бюджету, пошук додаткових джерел його поповнення, вжиття невідкладних заходів щодо зменшення заборгованості до Пенсійного фонду України.

Так, станом на 01.12.2009 року загальна заборгованість підприємств, установ та організацій перед Пенсійним фондом складає 5376,4 тис. грн. (130 боржників), з них по невідшкодованих витратах на виплату і доставку пільгових пенсій - 2090,17 тис.грн.

Від платників району  у січні-листопаді   2009 року  надійшло 230455,82  тис.грн. власних надходжень, що складає 103,9% до  планового завдання з початку року.

Заборгованість по страхових внесках до Пенсійного фонду району склала 3261,17 тис.грн., в тому числі банкрути – 1782,9 тис.грн. Відсоток опрацювання боргів по страхових внесках  складає 100 %, в судовому порядку - 1598,5 тис.грн., на виконанні в органах ДВС знаходяться 420,7 тис.грн. Протягом  2009 року до окружного адміністративного суду подано   позовні заяви на суму 2892,2 тис. грн.

Одночасно  на протязі року на 26 підприємствах району відстежується   заборгованість із виплат заробітної плати і  на 01.12.2009 року  вона складає 1914,8 тис. грн..

 Начальник управління праці Ганна Калитчук зауважила, що упродовж поточного року проводилася відповідна робота, спрямована на погашення заборгованості по заробітній платі на підприємствах району.

Питання забезпечення своєчасної повноти сплати податків та погашення заборгованості із виплати заробітної плати розглядалися на засіданнях районної комісії, на які запрошувалися керівники підприємств, що мають заборгованість по страхових внесках до Пенсійного фонду України та по виплаті заробітної плати.

В обговоренні питання прийняли участь – голова ради Юліан Ваньчицький, прокурор Першотравневого району м.Чернівці  Анатолій  Гладкий, член виконавчого комітету, - голова правління ВАТ “Трикотажна фірма “Арніка” Тетяна Козлова.

Голова комісії з питань забезпечення  своєчасності і повноти сплати податків, внесків до Пенсійного фонду та погашення заборгованості по заробітній платі  Іван Фальоса відзначив, що питання “Про стан погашення боргів до Пенсійного фонду України та проведені заходи по ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати підприємствами Першотравневого району м.Чернівці” знаходиться на постійному контролі керівництва районної ради, управління Пенсійного фонду України, комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат.

Голова правління ВАТ “Трикотажна фірма “Арніка” Тетяна Козлова запропонувала вжити всі передбачені законодавством повноваження органів виконавчої влади для забезпечення реалізації конституційного права працівників на своєчасне отримання заробітної плати та забезпечити дійовий державний контроль за дотриманням законодавства про працю на підприємствах, установах, організаціях будь якої форми власності.