На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Стихійної торгівлі біля ринку «Верхнього» не буде

 

«Коли держава переживає важкі часи, не вистачає коштів на матеріально-технічне забезпечення армії, ми не можемо дозволити, щоб хтось у цій ситуації намагався нажитися нечесним способом, допустити безлад, навіть у такій сфері, як торгівля. Тому питання ліквідації стихійної торгівлі біля ринку на вулиці Зеленій – це іспит для різних служб на здатність у взаємодії наводити порядок, забезпечувати дотримання закону» – заявив міський голова Олексій Каспрук 22 липня на нараді, де йшлося про ліквідацію найбільшого осередку стихійної торгівлі у Чернівцях.

Він поставив завдання до 28 липня забезпечити дотримання законодавства та припинити на прилеглих до ринку «Верхній» територіях несанкціоновану торгівлю продуктами, яка несе загрозу здоров’ю та життю чернівчан. Звернуто увагу, що у більшості зразків продукції, яка реалізується у місцях стихійної торгівлі, виявлено перевищення у кілька разів допустимих норм нітратів та інших шкідливих речовин.

ПП «Буковинатрансервіс», яке забезпечує надання послуг з паркування у цьому районі, попереджено, що договір на оренду земельної ділянки буде розірвано, якщо на парковці буде здійснюватися торгівля із транспортних засобів. Спеціально створена мобільна група із представників різних служб до 28 липня буде проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед підприємців щодо заборони стихійної торгівлі на прилеглих до ринку «Верхній» вулицях та пропонуватиме їм місця для здійснення торгівлі на діючих ринках міста.

З 28 липня ц.р. усі підприємці, громадяни, які здійснюватимуть несанкціоновану торгівлю продуктами на прилеглих до ринку «Верхній» вулицях притягатимуться до передбаченої законом адміністративної відповідальності. Спроби стихійної торгівлі будуть миттєво припинятися із залученням представників правоохоронних органів.

У спільній нараді за участю міського голови взяли участь голова Першотравневої районної у місті ради Тарас Бабух, фахівці відділу з питань благоустрою, санітарії та екології Першотравневої районної у місті ради, департаментів та управлінь міської ради, представники правоохоронних органів, податкової служби, управлінь ветеринарної медицини та Держсанепідемслужби у Чернівецькій області, депутати міської ради. Учасники наради погодили план спільних заходів з ліквідації у Чернівцях осередків стихійної торгівлі.