На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

«Підтримай Українську армію»

 

Першотравнева районна у місті Чернівці рада зініціювала відправлення невідкладної гуманітарної та технічної допомоги для буковинських військових-учасників АТО, які перебувають у східних областях України.

Протягом декількох днів було зібрано допомогу, а саме: продукти харчування, засоби гігієни, питна вода, військовий формений одяг, взуття, бензинові електростанції, тощо. А вже 10 липня у супроводі голови ради (Т.Бабуха), заступника голови ради (С.Обшанського), начальника та головного спеціаліста відділу з питань НС та ЦЗН (В.Затурського та А.Гуцула) відправлено безпосередньо в місця дислокації 8-го територіального батальйону оборони.

12 липня вся гуманітарна допомога була передана військовослужбовцям.

Все це – результат дружньої співпраці керівників Першотравневого, Шевченківського, Садгірського районів з територіальними громадами міста.

Робота  по збору коштів та придбанню необхідного для забезпечення чернівецьких військових підрозділів, які несуть службу на сході України продовжується. За довідками звертатись у відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної у місті ради (каб.208), тел.6-08-13.

Користуючись нагодою, керівництво Першотравневої районної у місті ради висловлює щиру подяку підприємствам, установам, організаціям (ринки «Нива», «Головний», ВАТ «Арніка», ТОВ "Розма", ТОВ ПТВ "Укрпрогрес", ТОВ"Олбі-Рос.Корона", ПП Терешкін В.В., ТОВ «Західна Нафтова група – ТЕХНО-НАФТА», МКП «КОРФОС» та інші), які підтримали ініціативу по збору та відправці гуманітарної допомоги і оперативно посприяли в забезпеченні чернівецьких військових в зоні АТО.

Всі чернівчани з нетерпінням чекають своїх земляків з перемогою повернутися додому живими і неушкодженими.