На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

2 липня військова частина А-2308 «Чернівецький топографічно-геодезичний загін» по вул. Авангардній, 6 відзначив 73-тю річницю від дня створення. Ще донедавна загін базувався разом з оперативно-тактичною групою по вул. Московської Олімпіади, однак 25 лютого на позачерговій сесії районної у місті ради депутатами одностайно прийнято рішення звернутися до головнокомандуючого збройних сил України та Верховної Ради України, що дало змогу повернути військову частину на попереднє місце дислокації.

Війна цей загін не оминула. Частина воїнів-топографів бере активну участь у зоні проведення АТО. Виконавчий комітет Першотравневої районної у місті ради надає посильну допомогу військовій частині у вигляді закупівлі обмундирування, технічних засобів, автозапчастин, продуктів, миючих засобів та засобів особистої гігієни.

73-тя річниця пройшла без особливих урочистостей, але з щирими словами та подарунками. У заході взяли участь голова Першотравневої районної у місті ради Тарас Бабух, заступник голови ради Сергій Обшанський, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Володимир Затурський та провідний спеціаліст відділу Анатолій Гуцул. Командиру військової частини Валерію Пацюку головою ради було вручено ікону святого Юрія Змієборця, освячена настоятелем храму святої Параскеви Отцем Миколаєм, щоб кожен військовослужбовець дотримувався не тільки Військового статуту, а й Божих заповідей.