На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Від щирого серця вітаю з – Днем Збройних сил України всіх тих, від кого залежить спокій та безпека в державі, тих хто щодня із зброєю в руках стоїть на варті українських кордонів!

Цього урочистого дня ми низько схиляємо голови перед подвигом тих, хто мужньо захищав українську землю в роки воєнного лихоліття, хто жертвував здоров’ям і власним життям заради нас. Ми пам’ятаємо про те, що саме Ви свого часу подарували нам мирне майбутнє і усвідомлюємо, що тепер наше завдання – забезпечити Вам гідне сьогодення. 

Український народ високо цінує ратну службу воїнів, які виконують покладений на них конституційний обов’язок, забезпечують надійну оборону Вітчизни, її недоторканість та територіальну цілісність.     

Від щирого серця бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, злагоди та міцного здоров’я, нових звершень у благородній справі служіння Українському народові.  

 

 

З повагою голова Першотравневої районної
у місті Чернівці ради

Ю.Ваньчицький