На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Виконавчий комітет районної у місті ради 18.11.2009р.  розглянув питання “Про  впровадження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальними житловими ремонтно-експлуатаційними підприємствами та ПП “Житлосервіс”.

У своєму виступі заступник начальника управління житлового господарства Ніна Степанченко зазначила, що житловими підприємствами району обслуговується 1211 житлових будинків на які  рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради  затверджені побудинкові тарифи  на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та на житлових підприємствах введені в дію з 01.12.2008р.

Питання впровадження тарифів є актуальним і потребує значної уваги та виваженості у прийнятті рішень.

Протягом поточного року житловими підприємствами за не надані послуги здійснено перерахунок вартості робіт.

На даний час вишукуються  всі можливості щодо зниження тарифів  на послуги з утримання житла, вживаються заходи по покращанню якості послуг.

В  обговоренні даного рішення прийняли участь – заступники голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Штефуник і Іван Фальоса,  перший заступник директора, начальник управління житлового господарства  департаменту житлово-комунального господарства міської ради Василь Манчуленко та інші.

Заступник голови районної ради Олександр Меленчук вніс пропозицію звернутися до департаменту житлово-комунального господарства міської ради щодо здійснення побудинкових звітів за надані, ненадані або надані у неповному обсязі послуги по поточному ремонту житлового фонду з періодичністю один раз у три роки.

Керівництву житлових підприємств вказано на необхідність підвищення відповідальності за своєчасним наданням послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій належної якості згідно із затвердженою структурою тарифу, періодичності та  строків надання послуг.

У разі невиконання або ненадання у неповному обсязі послуг своєчасно здійснювати перерахунки вартості послуг відповідно до укладених договорів.

Активізувати роботу з мешканцями щодо розширення надання послуг на договірних засадах за рахунок мешканців.

Здійснювати постійно роз”яснювальну роботу серед мешканців району щодо створення будинкових комітетів та залучення їх до контролю за наданням послуг та надходженням квартирної плати (експлуатаційних витрат).