На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

"Як можна усунути порушення, які допущені при заповненні трудової книжки, щоб це не вплинуло на розмір пенсії в майбутньому?"


Як правило, для підтвердження періодів роботи, запис про які внесено до трудової книжки із порушенням, достатньо надати довідку організації або архівну довідку (у випадку ліквідації організації) із посиланням на первинні документи (накази про прийом та звільнення з роботи).

Якщо організація не ліквідована, то помилки при заповненні трудової книжки можуть бути усунені роботодавцем шляхом внесення до трудової книжки відповідних змін та доповнень, в порядку, встановленому Інструкцією про порядок ведення трудових книжок. Якщо до цього часу пройшла реорганізація підприємства і змінилася його назва, то повинна бути долучена відповідна «історична» довідка (довідка про реорганізацію).

Дані про зміну прізвища, імені, по батькові можуть бути внесені у встановленому порядку роботодавцем за останнім місцем роботи особи.

 

Світлана Пилипко, 

начальник відділу з обслуговування

та розгляду звернень громадян

управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях