На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Наша спільна мета - повне погашення боргів до Пенсійного фонду

 

Стан справ з погашення заборгованості та наповнення бюджету Фонду знаходиться під постійним контролем управління Пенсійного фонду України в місті Чернівцях.

Однією з основних ділянок роботи щодо погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду є взаємодія з державною виконавчою службою міста з питань примусового стягнення боргів за виконавчими документами.

Так, працівниками управління Пенсійного фонду України в місті Чернівцях спільно з представниками державної виконавчої служби міста здійснюються виїзди на місця здійснення підприємницької діяльності фізичними особами – підприємцями та місця їх фактичного проживання.

З метою відшкодування коштів на користь Пенсійного фонду України державними виконавцями та юристами управління щомісячно проводяться рейди на території Шевченківського, Першотравневого, Садгірського районів міста з метою стягнення грошових коштів з боржників - фізичних осіб-підприємців.

В ході рейдів встановлено, що деякі підприємці свідомо та принципово не сплачують борги до Пенсійного фонду.

Юристами управління та державними виконавцями проводиться роз’яснювальна робота з боржниками стосовно актуальності питання погашення боргів. Крім того, ведеться постійна перевірка майнового стану боржників (наявність рухомого та/або нерухомого майна). По боржникам, які не проживають за вказаною адресою, проводяться перевірки щодо адреси реєстрації та пошуку місця фактичного проживання.

Протягом рейду, як показує практика, охоплюється близько 20-30 підприємців.

По ряду боржників виявлено місця фактичного здійснення фізичними особами підприємницької діяльності, в зв’язку із чим планується здійснити заходи щодо арешту та вилучення майна цих осіб.

В результаті проведеної роботи 13 боржників погасили заборгованість повністю, 4 частково.

В ході спілкування з підприємцями працівники управління надають роз’яснення щодо порядку нарахування та строків сплати внесків, а також наголошують на відповідальності за порушення норм чинного законодавства.

Звертаємо увагу фізичних осіб-підприємців на необхідність погашення заборгованості до Пенсійного фонду України в найкоротші терміни та радимо не чекати на втручання у цей процес державних виконавців.  Це збереже ваш час, кошти та майно.

 

Ольга Черняк,

начальник юридичного відділу

управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях