На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

18-19 червня 2014 року оголошено у Чернівцях Днями жалоби

 

З метою вшанування пам’яті військовослужбовців – учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України розпорядженням міського голови Олексія Каспрука 18-19 червня 2014 року оголошено у Чернівцях Днями жалоби.

На знак скорботи за загиблими у Дні жалоби Першотравнева районна у місті Чернівці рада на території району пропонує на комунальних підприємствах і закладах, державних підприємствах, установах, організаціях приспустити Державний Прапор України з чорною стрічкою, обмежити проведення в районі розважально-концертних заходів. Заборонено звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства.

19 червня о 12-й годині міський голова Олексій Каспрук закликає чернівчан вшанувати пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.