На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

17 листопада 2009 року проведено позачергове виїзне засідання адміністративної комісії, яку очолив голова комісії Юрій Штефуник.

Голова комісії разом з фахівцями міської, районної ради, КЖРЕПів району та працівниками Першотравневого РВ УМВС і телеканалу «ТВА» провів рейдову перевірку по ліквідації осередків стихійної торгівлі на території району та дотримання маскового режиму на ринку «Нижній».

В ході перевірки на ринку «Нижній» було встановлено невиконання рішення обласної надзвичайної протиепідемічної комісії, близько 17 працівників ринку здійснювали торгівлю без захисних масок. В результаті чого заступника директора ринку М.Гаргауна попереджено про усунення недоліків, пов’язаних із масковим режимом.

Загалом складено 8 адміністративних протоколів по вул.Руська, 267, вул.Руська – вул.Фастівська та вул.Зелена. Комісія розглянула протоколи в присутності правопорушників та накладено адмінстягнення на суму 527 грн.