На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях повідомляє про зміни у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування для «добровольців»

 

З 1 травня 2014 року набрали чинності норми Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» в частині зміни пропорцій розподілу єдиного внеску за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування та розмірів єдиного внеску для осіб, що беруть добровільну участь у загальнообов'язковому державному соціальному страхуванні.

Відповідно до абз.3 ч.6 ст.10 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» розмір єдиного внеску визначається у таких відсотках до бази нарахування єдиного внеску:

  • на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування - 34,3% (замість 33,2%);
  • на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття-0,5% (замість1,5%);
  • на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, -1,7% (замість1,9%);
  • на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, - 1,61% (замість 1,51%).