На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

ІНФОРМАЦІЯ
про хід проведення осіннього  місячника санітарної очистки та благоустрою Першотравневого району за період з 14.09.09 р. по 01.11.09 р.

       З 14 жовтня 2009р. було продовжено термін осіннього місячника санітарної очистки та благоустрою. Завдяки цьому в районі вдалося привести ще більше заходів по наведенню належного санітарного стану на території. Зокрема: прибрано 174 двори.

(вул. Руська, Доброго, Л.Кобилиці, Буковинська, Маяковського, Українська, Головна, Проспект Незалежності, Ковальчука, Герцена, Залозецького, Боярко, К.Лібкнехта, Ужгородська, Шептицького, Турецька, Сагайдачного, Ш.Алейхема, Гагаріна, Садовського, Шепетівська, Р.Люксембург); прибрано 53 вулиці (Кишинівська, Тихорецька, Шептицького, Шкільна, Садовського, Українська, Головна, Фастівська, Сагайдачного, Р.Люксембург, К.Лібкнехта, Білоруська, Узбецька, Синельникова, Ужгородська, пров. Шкільний, пров. Турецький, Лубенська, Севастопольська, Ярошинська, Буковинська, Л.Кобилиці, Ольжича, пров. Казармений, Українська, Райса, Червінського, Козачука, Гонти, Фучика, Лермонтова, Шевченка, Доброго, Гакмана, Руська, Авангардна, Винниченка, пр. Незалежності, Кармелюка, Ковальчука, Миколаївська, Чкалова, Миру, Герцена, Боярко, Руданського, Миргородська, П.Кільцева, Волзька, Залозецького, Чехова, Білоусова, М. Олімпіади)

З території району вивезено 884 м3 сміття та твердо-побутових відходів, 541 м3 змету, ліквідовано 128 стихійних сміттєзвалищ. Упорядковано та приведено до належного санітарного стану 37 дитячих та спортивних майданчиків та більшість павільйонів очікування громадського транспорту, приведено в належний санітарний стан та продезінфіковано 38 громадських криниць. Окрім цього здійснювалась санітарна очистка парків, скверів, зелених зон відпочинку, прибирання ринків та мікроринків. Для проведення робіт було задіяно 59 одиниць техніки та залучено 2885 осіб.

         Активну участь у проведенні місячника по благоустрою району прийняли ПТУ № 3, пологовий будинок №1, міська стоматологічна поліклініка, Цегельний завод № 3, ПП Ватаманюк Я.В., ПП Стрельченко Є. Д., ТОВ «Машзавод», ВАТ «Свемон-Захід», ФКФ «Балакком», гімназія №3, неврологічний дитячий центр, міська дитяча лікарня, лікарня швидкої медичної допомоги та інші.

         Разом з тим, слід зазначити, що не всі суб’єкти господарювання відреагували на проведення заходів. 

         Під час місячника складено 161 адміністративний протокол, дано 94 попередження про недостатню роботу підприємств, організацій та окремих громадян по наведенню належного санітарного стану на закріплених територіях.

         В гіршу сторону відзначаються підприємства: ринок «Прут», Чернівецький ДОК, та орендарі, розташовані на території ДОКу, ТОВ «Трансмет» (вул. Фастівська,30 А), ПП «Дамян» (вул.Миколаївська, 36 «Л»), магазин «Вербена» (вул.Кармелюка, 71), фірма «Фокстрот-Поділля» (вул.Зелена, 5), колишня фабрика «Восход», та орендарі, розташовані на території фабрики (вул. Миру).

 Протягом місячника санітарної очистки та благоустрою проведено претензійну роботу з мешканцями приватного сектору забудови на предмет проведення своєчасної сплати за послуги по вивезенню та утилізації ТПВ (станом на 01.11.2009 р. укладено 80,1% угод на вивіз ТПВ з мешканцями приватного сектора, стан проплати складає 71,1%; за аналогічний період 2008 року укладено 40,2% угод, стан проплати склав 32,8%), недопустимості спалювання побутового сміття та опалого листя на території району, заборони забруднення берегів малих річок та озер, наклеювання об‘яв на стовпах, фасадах будинків, огорожах та інших не відведених для цього місцях. Рейдами охоплено вул. Винниченка, Макаренка, Череповецька, Райніса, Степова, Обнорського, Жасмінна, Герцаївська, Красноїльська, Саянська, пров. Красноїльський, 2-й та 3-й пров. Вінницький, Ставропольська, Пархоменка, 1-й, 2-й та 3-й пров. Пархоменка, Білоруська, Узбецька, Козятинська, Гайова, Генічеська, пров. Смотрицького, Московської Олімпіади та інші.