На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

27.05.2014 відбулося чергове засідання районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення.

У засіданні взяли участь представники районної у місті Чернівці ради, управління праці та соціального захисту населення, відділення Виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань у м. Чернівці, Чернівецького міського управління головного управління «Держсанепідслужби» у Чернівецькій області, Управління ДСНС України в Чернівецькій області та спеціалісти закладів культури, розташованих на території району.

Слухали головного інспектора ДСНС України в Чернівецькій області Власенко О.С., який повідомив, що за період з 2009-2014роки випадків пожеж в закладах культури не було зареєстровано. Проте наголосив, що в літній період дані об’єкти перебувають на постійному контролі ДСНС.

Керівникам закладів було рекомендовано: на території об’єктів організувати заходи по ліквідації сухої трави та легкозаймистих матеріалів; провести укомплектування  протипожежних щитів засобами пожежогасіння; створити добровільних пожежних дружин та провести з ними тренування.

Про проведення весняного місячника санітарної очистки району доповів заступник начальника відділу з питань благоустрою, санітарії та екології Побігушко Р.В.

Рішенням комісії рекомендовано відповідним службам підтримувати санітарний стан закріплених територій, не допускати утворення стихійних сміттєзвалищ, та, у разі їх виявлення, ліквідувати у найкоротший термін, враховуючи температурний режим літнього періоду.