На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Виїзний прийом громадян

 

З метою сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, особлива увага приділяється організації виїзних прийомів громадян за місцем роботи та проживання керівництвом Першотравневої районної у місті Чернівці ради.

28 травня 2014 року в приміщенні Чернівецької гімназії №3 (вул. Головна, 131-А) відбувся прийом громадян – мешканців Першотравневого району, який проводив заступник голови Першотравневої районної у місті Чернівці ради Обшанський Сергій Валерійович.

Серед питань, порушених громадянами – ремонт та експлуатація житлового фонду, встановлення газового лічильника, асфальтування міжбудинкових проїздів. З питання перекриття міжбудинкового проїзду звернулась мешканка будинку № 209 на вул. Руській.

Мешканка будинку № 3 на вул. Вірменській скаржилась на низьку напругу в мережі електропостачання та відсутність належного тиску води у водопровідній мережі.

Директор Чернівецької гімназії № 3 О.Попадюк порушила питання ремонту покрівлі над спортивним залом.

За підсумками проведеного виїзного прийому заступник голови  ради доручив відповідним виконавчим органам, службам вирішення порушених у зверненнях питань у встановлені терміни та взяв під особистий контроль їх виконання.