На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Шановні чернівчани. В цей важкий для нас час, коли нашу країну атакує епідемія грипу нам знову, як і в минулому році під час повені, необхідно згуртуватися, аби протистояти загрозливим обставинам. Бо тільки спільно, опираючись пліч-о-пліч зможемо протистояти поширенню захворюванню на грип і ГРВІ. Водночас сьогодні важливо не панікувати, адже при паніці ситуація стає неврегульована. В місті, як і на всій території області запроваджений епідемічний режим, призупинено навчально-виховний процес у всіх навчальних закладах, дитячих установах, заборонено будь-які масові заходи, призупинено роботу речових ринків.

Звертаюсь до керівників підприємств, організацій всіх форм власності з проханням забезпечити всіх працівників необхідними медичними засобами індивідуального захисту, а саме медичними масками та засобами дезинфекції.

Не дивлячись на ситуацію, яка склалася в нашій країні, прошу Вас не панікувати, дотримуватись порад медиків – перш за все, утримуватись від відвідувань місць великого скупчення людей, та при перших ознаках захворювання звертатись до лікарів.

Памятайте: грип А/Н1N1 – лікується, і небезпечний тільки у занедбаній формі.  

Якщо будемо боротись спільно, згуртовано, вірю, нам вдасться вберегти себе та наших близьких від поширення пандемічного грипу.

Хай допоможе нам Бог в час випробувань.

Юліан Ваньчицький