На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

65 років тому, 28 жовтня 1944 року, з території України було вигнано останнього солдата нацистського рейху. Цього дня ми щороку вшановуємо наших дорогих ветеранів, схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто в жорстокому зіткненні з нацизмом віддав життя за перемогу.

Із цієї нагоди у Першотравневому районі о 10 годині на Центральному кладовищі біля Меморіалу Слави проведено мітинг по вшануванню пам’яті воїнів, полеглим у Великій Вітчизняній війні за участі представників виконавчого комітету райради, ветеранів ВВВ, громадськості району, учнівської молоді. З промовою виступив голова ради Юліан Ваньчицький. Він зазначив, що у всьому світі віддають дань шани надзвичайній мужності і стійкості солдатів-переможців, партизан і працівників тилу, які врятували планету від фашизму. Заради свободи і права на майбутнє вони не щадили ні своєї сили, ні саме життя. Саме патріотизм, сила духу, згуртованість і взаємна підтримка, вирішили результат тієї війни

Від учасників мітингу було покладено вінки та квіти до Меморіалу Слави та до могил воїнів-визволителів, яких тут налічується біля 300.

З року в рік зменшується армія ветеранів, тому зараз особливо важливо оточити ветеранів щоденною турботою, щоб жоден з них не залишився без уваги і підтримки. В ці дні учнівські колективи відвідують своїх підопічних ветеранів або запрошують їх на тематичні зустрічі.