На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

На допомогу бухгалтеру. Щодо формування звітності

 

Роз'яснення фахівців управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях щодо заповнення (у разі працевлаштування особи на нове робоче місце) відповідних реквізитів таблиць 5 та 6 додатку 4 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України 09.09.2013 № 454 «При затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску за загальнообов’язкове державне соціальне страхування», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.09.2013 за № 1628/24160.

Нагадаємо, нове робоче місце — робоче місце, яке створене у зв'язку зі створенням нового суб'єкта господарювання (крім того, що створений шляхом припинення) або збільшенням штатної чисельності працівників за умови відсутності скорочення (зменшення) середньомісячної чисельності за попередні 12 місяців, а також створене шляхом модернізації або зміни технології виробництва, що потребують нових знань, навичок і вмінь працівника.

У якому випадку необхідно заповнювати у звіті показник «Кількість створених робочих місць»? 

Роботодавці вказують кількість нових робочих місць лише один раз і тільки тоді, коли вони створені у зв'язку з створенням нового суб'єкта господарювання або у зв'язку із збільшенням штатної кількості працівників за умови відсутності скорочення середньомісячної чисельності за попередні 12 місяців. Це необхідно для того, щоб служба зайнятості була проінформована про нових робочих місцях, які з'являються на ринку праці. В той же час це важливо для роботодавця, адже відповідно до статті 24 Закону України від 05.07.2012 №5067-VI «Про зайнятість населення», якщо він протягом 12 календарних місяців (починаючи з 1 січня 2013 року) створював нові робочі місця, працевлаштовував на них людей і платив кожному працівнику зарплату, не менше ніж три мінімальні, то протягом наступних 12 календарних місяців йому буде компенсовано з держбюджету фактичні витрати у розмірі 50% від суми нарахованого єдиного внеску за відповідну особу за місяць. 

Аналізуючи вище зазначене, можна дійти висновку, що для отримання вказаної пільги в розмірі 50% компенсації єдиного соціального внеску, страхувальник повинен одночасно виконати наступні умови:

  • протягом 12 місяців створювати нові робочі місця;
  • фактично працевлаштовувати на них працівників;
  • протягом цих же 12 місяців сплачувати таким працівникам заробітну плату в розмірі не менше трьох мінімальних заробітних плат.

В той же час у випадку зменшення штатної чисельності працівників та фонду оплати праці роботодавець втрачає право на компенсацію. Тобто він має підтримувати умови щодо чисельності працівників та розміру окладів протягом всього часу отримання такої компенсації.

Розглянемо помилки, які найчастіше допускалися страхувальниками при формуванні звітів за період починаючи з 01.10.2013 та проблемні питання, які можуть виникати у страхувальників при заповненні таблиць 5-6 звіту за формою «додаток 4» до органів Міністерства доходів та зборів України:

  • Невірно! Штатна чисельність «0», а Фонд оплати праці більше 0;
  • Невірно! – Кількість створених нових робочих місць більше або дорівнює штатній чисельності;
  • Невірно! – Кількість створених нових робочих місць більше або дорівнює середньообліковій чисельності штатних працівників за звітний період;
  • Невірно!  – в таблиці 6 додатка 4 реквізит «Ознака нового робочого місця: позначка "1-так, 0-ні" повинен заповнюватися у разі працевлаштування особи на нове робоче місце, протягом 2 років. У будь-якому разі заповнення даного реквізиту є обов’язковим, незалежно від того чи планує підприємство скористатися пільгою чи ні. У більшості випадків потрібно проставляти “0”;
  • Невірно! – в таблиці 1 “Кількість створених нових робочих місць” проставляється кожного разу, а не тільки в тому місяці, коли було створене нове робоче місце.

 

Звертаємо увагу! При формуванні таблиці 1 додатка 4 потрібно обов’язково заповнювати (і тільки один раз) реквізит «Кількість створених нових робочих місць у звітному періоді», за той звітний місяць, в якому було створене нове робоче місце.

У випадку укладення або розірвання трудового договору із застрахованою особою, яка працевлаштована на нове робоче місце у звітному періоді працівника потрібно зробити відповідний запис по цій особі у таблиці 5 додатка 4, обов’язково заповнивши реквізит «Дата створення нового робочого місця (штатної одиниці), на яке у звітному періоді працевлаштований даний працівник». Дата (число місяць та рік) створення може не співпадати з датою початку трудових відносин.

У разі, якщо роботодавець подаючи звіт не зазначив застраховану особу, з якою  було укладено або розірвано трудовий договір із застрахованою особою, яка працевлаштована на нове робоче місце, тоді він може подати разом із звітом за поточний звітний період додаткову таблицю 5 додатка 4.

 

Людмила Грень, 

головний спеціаліст відділу прогнозування платежів

та обліку застрахованих осіб

управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях