На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

В першу неділю листопада в Україні відмічається День працівників соціальної сфери.

Це свято являється свідоцтвом високої оцінки державної ролі працівників, які щоденно забезпечують реалізацію державної політики питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати праці та безпечності праці, трудових відносин, та інші питання.

Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв’язки із людьми. Щодня ви, працівники соціальної сфери, даєте захист та надію тим, хто потрапив у важкі життєві обставини, допомагаєте людям повірити у власні сили. Для багатьох із вас слова українського письменника Івана Франка про те, що життя людини до тих пір має цінність, доки вона може допомагати іншим, стали сенсом життя. Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. Завдяки вашій праці і самовіддачі, нам є чим пишатись, адже праця соціального працівника завжди була і залишається однією з найблагородніших в суспільстві.

Напередодні вашого свята є чудова нагода звернутися до вас із словами глибокої поваги та вдячності. Щиро бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту і подальших професійних досягнень. Нехай кожен день додасть вам сили і наснаги, творчого горіння для реалізації всіх задумів обраної справи, нових досягнень в успішному розв’язанні соціальних проблем наших співвітчизників.

З повагою
голова Першотравневої районної в місті Чернівці ради                             Юліан Ваньчицький