На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Виконавчий комітет районної ради 21 жовтня 2009 року розглянув питання «Про забезпечення управлінням праці та соціального захисту населення виконання державних програм соціального захисту населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи».

У своєму виступі начальник управління праці та соціального захисту населення Ганна Калитчук  зазначила, що у більшості українців є причина пам’ятати квітень 1986 року. Трагедія на ЧАЕС змінила долі багатьох людей. Відлуння ядерного вибуху, що рвонув двадцять три роки тому, ще довго відчуватиметься в усьому світі.

Тільки в Першотравневому районі на обліку перебуває 532 особи, постраждалих внаслідок  Чорнобильської катастрофи.

Питання соціального захисту осіб, постраждалих внаслідок  Чорнобильської катастрофи є одним з важливих напрямків роботи управління праці та соціального захисту населення, яке забезпечує призначення та виплату компенсацій та допомог відповідно до чинного законодавства.

В обговоренні даного питання прийняли участь – заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іван Фальоса,  начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Аліна Круглецька, яка у своєму виступі зауважила, що як у районі так і у місті приділяється значна увага до вирішення питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та наголосила на тому, що необхідно привернути увагу громадських організацій до вирішення проблем громадян даної категорії.

Голова постійної комісії з гуманітарних питань, праці та соціального захисту населення Валерій Кушнір звернув увагу про необхідність вирішувати питання на державному рівні щодо збільшення коштів на забезпечення  безкоштовними ліками громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.