На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Яскраве сонце радісно  всім світить,
Ми не  боїмося з добрим серцем жить.
Ми, як і  всі перед  життям у звіті!
І наш девіз: «Всім користь приносить!»

Щорічно в Першотравневому районі м.Чернівці проводиться благодійна акція “Милосердя”. Акція спрямована на привернення уваги суспільства, підприємств та організацій всіх форм власності, приватних підприємців та усіх небайдужих громадян до проблем громадян похилого віку, інвалідів та інших найбільш вразливих верств населення. Адже в житті є справи, які ніколи не пізно здійснити: прочитати гарну книгу, посадити дерево, комусь допомогти .

Нині в Першотравневому районі проживає 11182 особи похилого віку.  

Протягом 9 місяців цього року за рахунок коштів державного бюджету 971 особа похилого віку отримала субсидію для відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги, 30 особам виплачена надбавка на догляд за особою похилого віку на загальну суму 3181 грн., 27 особам відшкодовано компенсацію за надання соціальних послуг особам похилого віку на суму 16682грн., 140 мешканцям району надана одноразова матеріальна допомога на загальну суму 14720 грн.

З нагоди Дня людей похилого віку з ініціативи Валентини Ауліх проведено один із районних заходів, який відбувся в КЖРЕПі №12.

Запрошені на свято пенсіонери, за плечима яких нелегкий життєвий шлях, з хвилюванням сприймали на свою адресу слова вдячності, шани і поваги від присутніх на святі депутатів міської і Першотравневої районної у місті ради Олександра Паскаря, Дмитра Сірмана, які виступили спонсорами цього заходу, начальника Першотравневого управління праці та соціального захисту населення Ганни Калитчук,  голови районної ради ветеранів України Володимира Бабенка,  начальника КЖРЕПу №12 Ігоря Веренька.

Учасники урочистостей мали змогу ознайомитися із виставкою робіт народної творчості волонтерів і членів ветеранської організації і були присутніми на святковому концерті за участю оркестру народних інструментів «Буковина» (керівник Євген Тарнавський), фольклорного ансамблю «Козацька берегиня» (керівник Тамара Коваль). Особливо усіх вразили пісні і романси у виконанні заслуженого працівника культури Василя Федорюка та лауреата конкурсу солістів, ветерана праці, інваліда ІІ групи Валентини Ауліх.

Найважливіше, чого можна було  домогтися цим святом - подарувати людям частку радості.

Як відомо, що один у полі не воїн, що без допомоги спонсорів – керівників підприємств усіх форм власності, приватних підприємців навряд чи вдалося б здійснити  більшість заходів по підтримці  таких вразливих верств населення. Берегти, продовжувати життя таких людей  нас зобов’язує не лише закон держави, а й поклик наших сердець. Ще не пізно надати посильну допомогу тим, хто її найбільше потребує.

Кошти можна перерахувати на рахунок: р/р 31511931700004, код платежу 50110000, банк ГУДК у Чернівецькій обл., МФО 856135, ідентифікаційний код 23246436 з відміткою «Для надання благодійної допомоги (акція «Милосердя»)».