На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Запрошуємо скористатися веб–порталом електронних послуг

 

З метою покращення якості та оперативності обслуговування громадян, Пенсійний фонд України розробив веб-портал електронних послуг, який розпочав роботу з 1 жовтня 2012 року.

За допомогою ресурсу громадяни можуть отримати інформацію, зокрема, про порядок одержання та використання пенсійного посвідчення, про умови, порядок призначення, перерахунку та виплати пенсій, зразки заяв, запитів на інформацію та інших документів, необхідних для призначення та перерахунку пенсій, виплати допомоги на поховання, а також iнформацiю про стан відомостей про застраховану особу, пенсійних виплат, обробки звіту, поданого в електронному вигляді та стан взаєморозрахунків за зобов'язаннями платника, включаючи можливість роздрукування або заповнення таких документів в електронному вигляді.

Пенсіонерам, застрахованим особам та страхувальникам м. Чернівці для того, щоб стати користувачем електронних послуг, достатньо один раз звернутися до управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях iз заявою (за наявності паспорта та iдентифiкацiйного номеру) і отримати персональний реєстраційний код доступу до веб-порталу.

Адреса веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України: http://portal.pfu.gov.ua/

 

За довідковою інформацією звертатись: вул. Головна, 205 т. 7-45-31, скайп (адреса: еdune_vikno).