На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

26 квітня 2014 року відзначалася 28-річниця Чорнобильської катастрофи. До цієї дати в районі проведено ряд заходів, спрямованих на вшанування  учасників ліквідації  наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та увічнення пам’яті жертв техногенної катастрофи.

Напередодні в Першотравневій районній у місті Чернівці раді відбувся круглий стіл за участю голови ради Бабуха Тараса Васильовича, начальника управління праці та соціального захисту населення  Світко Тетяни Іванівни, начальника відділу по обліку та розподілу житла Бабюк Любов Миколаївни, начальника управління житлового господарства Віщука Ігора Івановича з головою та членами «Спілка Чорнобиль» Івоняк Ніною Леонідівною, постраждалими інвалідами, вдовами, які втратили годувальника. Було обговорено питання, які на сьогодні є актуальними для цієї категорії громадян.

До 28-ої роковини Чорнобильської катастрофи відзначено подяками та грошовими винагородами 11 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

26 квітня 2014 року працівники районної ради прийняли участь в  урочисто-траурному мітингу з покладанням квітів до пам’ятних знаків загиблим учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

 

Дорогі учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській  АЕС! Ми висловлюємо щирі слова подяки за вашу мужність, героїзм і самовіддачу.  Бажаємо всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях, доброти та порозуміння у взаєминах. Козацького здоров’я, довголіття, оптимізму, незгасної енергії та достатку у родинах!