На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Канадська Експертно-Сервісна Організація (Далі – КЕСО) – це некомерційна канадська організація, метою якої є передача і поширення досвіду висококваліфікованих канадських менеджерів і фахівців у різних галузях і безкоштовно надання консультаційних послуг у професійній сфері як у Канаді, так і в інших країнах світу. З моменту заснування КЕСО у 1967 році було виконано понад 50 000 міжнародних проектів в більш ніж 70 країнах.

Дана організація пропонує допомогу державним і приватним підприємствам, некомерційним громадським організаціям і соціальним службам. Сьогодні КЕСО має свої представництва в 40 країнах світу та щорічно виконує понад 2 000 консультаційних проектів. Майже 30 000 підприємств світу покращили свою діяльність завдяки допомозі канадських експертів-практиків.

Філософія роботи КЕСО заснована на передачі знань від канадських експертів клієнтам і партнерам. Протягом 40 років дана організація має можливість спостерігати, як поширення практичного досвіду експертів і організоване навчання персоналу допомагають людям, компаніям і суспільству в цілому підвищувати свій добробут.

В Україні КЕСО вбачає об’єктивну необхідність освоєння українськими підприємствами сучасних методів господарювання згідно зі світовими стандартами.

КЕСО вирішує поставлені завдання через організацію короткострокових проектів, які виконуються досвідченими висококваліфікованими експертами та пропонує експертну допомогу в різних напрямках діяльності. Вона вважається однієї з найбільш успішних канадських організацій з міжнародного розвитку. У 2004 була проведена оцінка 1281 проекту КЕСО, виконаних у рамках двох великих міжнародних контрактів і 72% з них мали гарні результати.

В Україні КЕСО працює з 1992 року і на цей час було успішно виконано більш ніж 300 проектів надання практичної консультаційної допомоги українським підприємствам.

Пріоритетними напрямками КЕСО вважає:

  • розвиток приватного малого та середнього бізнесу на Україні:
  • розвиток сільського господарства:
  • консультаційна підтримка проектів в соціальній сфері.

Під час проведення проекту на підприємстві, експерт-радник КЕСО зможе визначити рівень життєдіяльності підприємства в цілому, або по окремому напрямку його діяльності і порекомендувати можливі шляхи і засоби, що допоможуть підприємству в короткий термін поліпшити свою діяльність, досягти бажаних результатів – таких як збільшення продажів, поліпшення сервісу, впровадження нової технології й інше.

Програма консультаційної допомоги КЕСО була створена з метою підтримки українських компаній, що не мають фінансової можливості користуватися послугами комерційних міжнародних консультантів, тому що такі послуги на ринку коштують досить багато (від 1000 до 10 000 доларів у тиждень).

 Для подання анкети-заявки на отримання допомоги КЕСО, звертайтеся до Чернівецького представництва Держінвестицій за адресою:

 58000, м. Чернівці, пл. Театральна №6,
«Будинок Офіцерів», 3-й поверх, каб.44
тел: 8(0372) 900-903;   моб.: 8 094 991 29 03;
 e-mail: invest_chern@mail.ru