На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Нормами, які були внесені постановою Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми” від 9 вересня 2009 року за № 971 змінено порядок призначення допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку фізичним особам – суб’єктам підприємницької  діяльності.

До вступу в дію вищевказаної постанови, для призначення допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, суб’єктам підприємницької діяльності необхідно було подати довідку, видану органами державної податкової служби про те, що не провадять підприємницької діяльності.

Постанова спрощує порядок призначення суб’єктам підприємницької діяльності допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Даним особам необхідно в управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації подати заяву та копію свідоцтва про державну реєстрацію особи-підприємця для призначення вищевказаної допомоги.

Допомогу буде призначена виключно з дня подання заяви з усіма необхідними документами, але не раніше дня набрання чинності вищевказаної постанови. 

Також враховуючи те, що малозабезпечені сім’ї, в яких виховуються діти  до трирічного віку, мають можливість отримувати допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку  в збільшеному розмірі ( до 501,75 грн.) додатково повідомляємо наступне.

З 1 січня 2009 року допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку виплачується в розмірі, що дорівнює різниці між 75 відсотками прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менш як 130 грн. (мінімальний розмір допомоги).

Допомога виплачується щомісячно з дня призначення зазначеної допомоги по день досягнення дитиною вказаного віку включно. Виплата допомоги   в розмірі, що перевищує мінімальний, здійснюється протягом  шести календарних місяців. Допомога надається на кожну дитину незалежно від кількості народжених( усиновлених,  взятих під опіку) дітей в сім’ї, по догляду за якими надається допомога.    

 Для отримання додаткової інформації мешканцям Першотравневого району можна звертатись за адресою: вул. Руська, буд.183, каб.105, тел. 6-08-66, 6-08-27.