На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

11 квітня 2014 року відповідно до плану роботи відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної у місті ради відбулося підведення підсумків з цивільного захисту за 2013 рік, яке провів голова Першотравневої районної у м. Чернівці ради Тарас Бабух та начальник відділу з питань НС та ЦЗН Володимир Затурський.

Безпосередні функції та завдання місцевих органів самоврядування, керівництва підприємств, установ та організацій щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій знайшли своє відображення в Законі України “Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру” від 8 червня 2000 року №1809 –ПІ.

На виконання вищезазначених Законів України діяльність органів управління в 2013 році була спрямована на підвищення ефективності  функціонування та посилення надійності єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій, зниження негативних наслідків надзвичайних ситуацій.

Оголосили подяку голови районної у місті ради з врученням листа подяки начальникам штабів з питань НС підприємств установ та організацій Першотравневого району:

  • Жеребному Феодосію Мифодійовичу - начальнику штабу цивільного захисту Чернівецької філії концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення.
  • Марчуку  Миколі Юрійовичу - начальнику штабу цивільного захисту КП "Чернівціводоканал";
  • Майданюку Леоніду Павловичу - начальнику штабу Чернівецької обласної Держтелерадіокомпанії;
  • Кавулі Едуарду Васильовичу - начальнику штабу ОКУ"Госпіталь ветеранів Великої Вітчизняної війни".
  • Ковалевській Валентині Матвіївні - начальнику штабу ТОВ "Чернівецький машинобудівний завод"
  • Романюку Євгену Віталійовичу - начальнику штабу ОКУ "Лікарня швидкої медичної допомоги"