На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Персоніфікований облік – інструмент контролю майбутньої пенсії та соціальних гарантій 

 

Основною умовою зарахування страхового стажу є сплата внесків із заробітної плати, розмір якої не має бути меншим за мінімально встановлений законодавством.

Обов'язок по нарахуванню та сплаті єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування законодавчо покладено на роботодавців, але і самі працівники не повинні стояти осторонь цього питання.

Кожна застрахована особа має персональну облікову картку в Реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, на якій накопичується інформація щодо нарахованої заробітної плати. Дані з Реєстру застрахованих осіб використовуються для:

  • призначення (перерахунку) пенсій за віком, по інвалідності та в інших випадках, передбачених законодавством;
  • оплати тимчасової непрацездатності, включаючи догляд за хворою дитиною та допомогу по вагітності та пологах;
  • виплати втраченого заробітку у зв’язку з втратою працездатності в разі нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання;
  • виплати допомоги по безробіттю у випадку втрати роботи.

Тому, кожному працюючому необхідно, хоча б раз на рік, перевіряти розмір своєї заробітної плати та факт сплати внесків, щоб виключити можливість наявності помилок, неточностей і невідповідності даних.

Шановні громадяни! Вимагайте виплати заробітної плати відповідно до законодавства - прозоро і відкрито, щоб мати впевненість на одержання справедливо заробленої пенсії та інших соціальних виплат, гарантованих державою.

 

За довідковою інформацією звертатись вул. Головна, 205, т. 7-45-31 адреса скайп–зв'язку еdune_vikno