На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Під таким гаслом 3 жовтня цього року в мікрорайоні «Руський» пройшло свято, приурочене до 601 – ої річниці нашого міста.

Запальна музика, що лунала, зібрала на майданчик чимало мешканців мікрорайону, які із задоволенням ознайомились із влаштованою виставкою дитячої творчості, де були представлені різноманітні вироби – справжні вироби мистецтва з дерева, глини, скла, а також дитячі малюнки.

Організатори святкового дійства – Першотравнева районна у місті рада та міський культурно-просвітницький центр.

З днем народження Чернівців привітав присутніх голова ради Юліан Ваньчицький. Він побажав кожному мешканцю, кожній родині здоров'я, благополуччя, достатку, а також бути справжніми патріотами свого міста.

З нагоди свята, за активну співпрацю з органами місцевого самоврядування та за сумлінне виконання своїх обов’язків грамотами і подяками Першотравневої районної у місті ради та грошовими преміями були відзначені працівники культури, ПП «Житлосервіс», ТОВ «Дружба».

Юні таланти, а також народний аматорський фольклорний колектив «Барвистий розмай» міського культурно-просвітницького центру під керуванням Юрія Сіроуса, представили публіці чудову концертну програму із запальними танцями, гуморесками, народними українськими піснями та мелодіями.