На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

В рамках проведення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою Першотравневою районною у м. Чернівці радою та відділом з питань благоустрою, санітарії та екології Першотравневої районної у м. Чернівці ради 01.04.2014 року організовано проведення екологічних акцій з прибирання зелених зон та берегів озера на вул. Винниченка учнівською молоддю окремих навчальних закладів району, а саме:

01.04.2014 року відділом організовано прибирання берегів озера на вул. Винниченка. Залучено 60 учнів Чернівецького державного комерційного технікуму та ПТУ № 8.

01.04.2014 року відділом організовано прибирання зеленої зони на вул. Калинівській. Залучено 30 учнів Чернівецького професійного ліцею сфери послуг.

Першотравнева районна у м. Чернівці рада та відділ з питань благоустрою, санітарії та екології районної у місті ради оголошує подяку керівництву, викладачам та учням вищезазначених навчальних закладів за участь у виконанні заходів весняного місячника санітарної очистки та благоустрою та активну громадянську позицію!